AN ȘCOLAR 2021-2022

”GALERIA MESERIILOR”
În săptămâna 11-15 aprilie 2022,  Liceul Tehnologic „Henri Coandă” Buzău și-a deschis porțile pentru elevii claselor a VIII-a din județul Buzău.
Aceștia s-au alăturat echipei noastre de elevi și cadre didactice la Galeria Meseriilor pe care viitorii absolvenți de clasa a VIII-a le vor regăsi în oferta educațională a liceului nostru pentru anul școlar 2022-2023.
În data de , 14 aprilie , am avut deosebita onoare și plăcerea de a avea alături de noi pe domnul primar Constantin Toma, doamna viceprimar Oana Matache și doamna Inspector Școlar General Daniela Palcău.
Mulțumim tuturor pentru participare!
Elevilor de clasa a VIII-a le uram succes la Evaluarea Națională și le transmitem că-i așteptăm cu drag să se înscrie la liceul nostru! 


Galeria meseriilor